A jól-létmenedzsment stratégia, nem csak egy megkapó mottó
https://fejvadaszcegek.hu/wp-content/uploads/2026/05/EMEGY-beszamolo-2026.05-1024x819.png 1024 819 Tóth Dorottya Tóth Dorottya https://secure.gravatar.com/avatar/c9118134856cf4ef06c3280fc6a83b1b63d19989e4192562bd230b1c9974a22d?s=96&d=mm&r=gMájus 15-én tartották az Egészséggel a vállalatokért szakmai konferenciát az Europa Event Centerben, Budapesten. A konferencia szervezője az Egészségesebb Munkahelyekért Egyesület volt, a lenyűgöző és tanulságos előadások mellett rengeteg, az egészséggel kapcsolatos programon is részt lehetett venni a konferencia ideje alatt. A konferenciáról Marketing Koordinátorunk, Tóth Dorottya, írta meg tapasztalatait: “A munkahelyi jóllét nem „nice to have”” Hirdeti a konferencia B szekciójának első…














